Expertise netwerk

Het landelijk expertisenetwerk Autisme Jonge Kind is een netwerk van professionals met expertise op het gebied van autisme bij jonge kinderen. Dit expertisenetwerk is in 2013 gestart op initiatief van Karakter Kinder- en Jeugdpsychiatrie (Iris Servatius-Oosterling en Jan Buitelaar) en Altrecht GGZ (Claudine Dietz). De contactgegevens van de experts die zijn aangesloten bij dit expertisenetwerk vind je binnenkort op deze kaart.

Hieronder een overzicht van de verschillende werkgroepen die actief zijn bij het landelijk expertisenetwerk:

Werkgroep Vroegherkenning

Iris Servatius-Oosterling (leider)

i.oosterling@karakter.com

Corinne Vlamings (co-leider)

corinne.vlamings@ggze.nl

Jenny den Boer
Simone Hein
Maarten van ’t Hof
Iris Kuijl
Nicolette Munsters
Marjolein Schutte-Koning
Rianne de Vries-Schuurman

Werkgroep Diagnostiek

Els Blijd-Hoogewys (leider)

e.blijd-hoogewys@inter-psy.nl

Marianne van der Horn (co-leider)

m.van.der.horn@accare.nl

Kristel Bijen
Annelies de Bildt
Jan Buitelaar
Marrit Buruma
Karlijn Daniels-Steggehuis
Vief Leemans
Mirjam Pijl
Irene den Uijl-Ohlsen
Tamar Rozendaal
Fleur Velders

Werkgroep Interventie

Claudine Dietz (leider)

c.dietz@karakter.com

Janne Visser (co-leider)

j.visser@karakter.com

Nienke Peters-Scheffer (co-leider)

n.peters@pwo.ru.nl

Ina van Berckelaer-Onnes
Bianca Bouman
Martine van Dongen-Boomsma
Ellen Duifhuis
Hetty Joustra
Judith Moolenaar
Fabienne Naber
Michelle Snijder
Irina Uitewaal-Poslawsky
Rianne Verschuur
Edith Vissers
Anka Wagenaar